Turizm gerçekten çok yönlü etkinliklerin bir arada olduğu muazzam bir sektör. Bu sektörün gelişimi için doğal güzelliklerin gerçekten çok büyük önemi vardır. Deniz, kum, güneş ve sahilleri ile birlikte, Olimpos gerçekten bu güzelliklerin tamamına sahiptir. Yeşillikler içerisindeki muhteşem güzellikler, aynı zamanda tarihi kalıntılar ile beraber dünyanın her yerinden insanları cezbediyor. Likya yolu üzerinde bulunan muazzam kayalıklar, özellikle kaya tırmanışı konusunda Olympos zenginlikleri içerisinde bulunmaktadır. Değişik şekillerdeki kaya yapısı, tırmanış için oldukça müsait bir görüntü ortaya koymaktadır. Yeteneğini geliştirmek isteyen ve aynı zamanda adrenalin tutkusunu daha yukarılara çıkarmak isteyen insanlar için, burada 250’den fazla farklı rota bulunmaktadır. Gerçekten etkinlik ve özgüveni yükseltecek dağcılık faaliyetleri için, Olimpos Antalya şehrinin gerçekten en önde gelen seçeneklerinden biridir. Turizm ve tatil için tercih ettiğiniz Olimpos Pansiyon aynı zamanda dağcılık altyapısı için gerçekten muazzam bir yeri karşımıza çıkarmıştır.

Dik kayalıklar ve sarp kayalıkların spor anlamında insanlara sağladığı fırsatlar, gerçekten muazzam özellikleri gösteriyor. Özellikle de emniyet ve tedbirlerin düzenli alınması ile birlikte, riskleri ortadan kaldıracak bir tırmanış faaliyeti karşımıza çıkmaktadır. Sürekli olarak insanların tırmandığı ve keyif aldığı dik yamaçlarda, gerçekten emniyetli bir tırmanış sizi beklemektedir. Yeteneklerinizi daha üst düzeye çıkarmak için Olympos gerçekten biçilmiş bir kaftan gibidir.

Doğal oluşumlar ve birlikte muhteşem kayalıklar, tırmanış gerçekleştirmek isteyen insanlara iyi bir rota ve zemin yaratmıştır. Sağlam kayalıkların özellikle emniyetli tırmanış için çok büyük avantajı vardır. Eğer bu bölgede tırmanış planlaması yapıyorsanız, gerçekten yıl boyunca unutamayacağınız bir tatil etkinliği sizi bekliyor olacaktır. İnsanların çoğunun rotası olarak karşımıza çıkmış olan Ceneviz Mağarası ve aynı zamanda Deep Water Solo fırsatı ile ön plana çıkmış Yarasalı Kayalıklar, insanların hedefe ulaştığı noktalar olarak dikkat çekmektedir. Bu bölgede turizm ve tatil planlaması adrenalini yüksek sonuçlarla birlikte size yardımcı olmaktadır. Eğlenceli ve güvenilir etkinlik pozisyonunda, buradaki muhteşem seçenekleri hemen gözden geçirebilirsiniz.

Olympos Sokak No:38/1Kumluca / Antalya

Kampanyalardan Haberdar olmak için
Mailinizi Kaydedin

Dream Tasarım © 2024. All rights reserved.

Bizi Arayın
Yol Tarifi